Fitness

Fitness to różnorodne formy ruchu prowadzone przy muzyce. Fitness stał się wyrazem nowej formy aktywności fizycznej i nowej filozofii życiowej. Angielskie „fit” oznacza być w formie, a dokładnie być możliwie w szczytowej formie poprzez odpowiedni trening. Znajdź odpowiadającą Ci formę zajęć:

Spalamy tłuszcz bawiąc się!

BURN/MOBILITY – Mobilność to podstawa do budowania sprawności fizycznej i siły, co przekłada się na poprawę efektywności treningu oraz lepsze funkcjonowanie naszego ciała na co dzień. Nauka poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, pozwoli zaangażować jak najwięcej partii mięśniowych naszego ciała.

ZUMBA – połączenie tańca i zajęć fitness z elementami tańców latynoamerykańskich. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, samba, marenque, mambo.

Spalanie – zajęcia z Kasią, intensywne, także przyjemne, lecz nie lekkie. Dosyć szybkie tempo, duża ilość powtórzeń, prosta choreografia.

Express Brzuch – 30-minutowe zajęcia, pracujemy nad mięśniami brzucha, sześciopak to nasz cel. Proste, intensywne zajęcia dla każdego.

STEP – klasyczna już forma ruchu z wykorzystaniem platformy STEP REEBOK, trudniejsza choreografia, musisz chodzić by to załapać i się wkręcić! Wzmacniamy się!

TBC – zajęcia ogólnorozwojowe, proste zajęcia z użyciem sztangielek, piłek, obciążeń. Pracuje całe ciało. Dobre zajęcia na początek przygody z fitnessem.

Formuła Gym Sztangi – wzmacniające zajęcia z użyciem indywidualnego obciążenia, specjalnych sztang dla kobiet. Proste, ogólnorozwojowe ćwiczenia dla każdego!