O klubie

Formuła Fitness Klub Sportowy powstał w 2005 roku z myślą o tych, którym własne zdrowie nie jest obojętne jak i tych, którzy chcą szlifować swoją kondycję i kształtować sylwetkę. Nasz klub proponuje Państwu naturalny sposób zachowania i przywracania równowago psychiczno-fizycznej poprzez:

  • kompensację braku ruchu,
  • neutralizację stresu i obciążeń psychicznych,
  • regenerowanie sił fizycznych i psychicznych,
  • kształtowanie charakteru i osobowości poprzez pracę nad własnym ciałem,
  • nawiązywanie kontaktu z innymi ludźmi.

Zapytacie Państwo dlaczego tu?
Jest wiele klubów, siłowni czy solariów.

Oto odpowiedź: Na powierzchni 600m2 stworzyliśmy dla Państwa komfortowe warunki dla aktywnego odpoczynku, sale są przestronne i dostosowane do dużej liczby ćwiczących. Lokal posiada dobrą wentylację i przede wszystkim KLIMATYZACJĘ. Bieżnie, rowery, eliptyki firmy StarTrac oraz sprzęt siłowy firmy Hes zapewniają komfort i bezpieczeństwo ćwiczącym. Wszystkie urządzenia posiadają atesty bezpieczeństwa. Nasza kadra profesjonalnych instruktorów z międzynarodowymi certyfikatami jest do Państwa dyspozycji w każdej chwili i w każdej sprawie. Doradzimy jak się odżywiać i dobierzemy optymalny zestaw ćwiczeń. Piękna sylwetka, żelazna kondycja, zdrowie i świetne samopoczucie nie są nieosiągalne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym klubem. Firmy, grupy zorganizowane zapraszamy do indywidualnych negocjacji – oferujemy super rabaty!